نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95 خلاصه دیشب و فیلم گلها 

نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95 خلاصه و گلها

دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95+لینک مستقیم

گلهای رئال مادرید و سویا 23 دی 95 | جام حذفی اسپانیا

رئال مادرید و سویا 95/10/23

نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95 فیلم گلها و خلاصه دیشب

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95 در جام حذفی اسپانیا

پخش زنده رئال مادرید و سویا : شبکه ورزش

پنج‌شنبه 1395/10/23 ساعت: 23:45

پیش بازی رئال مادرید و سویا:

در دیدار رفت رئال مادرید با برتری 3-0 خود موفق شد خیال خود را تا حدودی از صعود به دور بعد راحت کند. شاگردان زیدان در 39 بازی اخیرشان شکستی متحمل نشده اند و در فرم بسیار خوبی نیز هستند. پیروزی 3-0 بدون گل خورده می‌تواند تا حد زیادی راه رسیدن به دور بعد را هموار کرده باشد و بسیار بعید است که سویا بتواند این نتیجه را به به نفع خود برگرداند. 

در سوی دیگر شاگردان سامپائولی در رده دوم لالیگا قرار گرفته اند و در 5 بازی اخیرشان 4 پیروزی و 1 شکست سکب کرده اند ولی با این فرم خوب بار دیگر باید مقابل حریفی سرسخت قرار بگیرند. آنها همچنین هفته آینده نیز در لالیگا باید به مصاف رئال بروند و خود را آماده این تقابل کنند و کار دشواری پیش رویشان خواهد بود. در 5 بازی اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای رئال و 1 پیروزی برای سویا به ثبت رسیده است.

ترکیب رئال مادرید و سویا:

سویا: سوریا، مرکادو، رامی، لنگلت، اسکودرو، سرابیا، ایبورا، کرانویتر، کوره آ، ویه تو، بن یدر

 رئال: کاسیا، دانیلو، راموس، ناچو، مارسلو، لوکاس واسکز، کروس، کاسمیرو، آسنسیو، موراتا، ماریانو

خلاصه بازی رئال مادرید و سویا:

نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95 فیلم گلها و خلاصه دیشب

شاگردان زین الدین زیدان که در 39 دیدار قبلی طعم شکست را نچشیده بودند، در دیدار امشب حسابی به دردسر افتادند اما در نهایت توانستند در ثانیه های پایانی به گل تساوی برسند و رکورد شکست ناپذیری شان را به عدد 40 برسانند. 

سویا بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی نشان داد که برای جبران نتیجه دیدار رفت به میدان آمده است. تلاش بازیکنان این تیم در دقیقه 10 به ثمر نشست و روی اشتباه دانیلو، به گل اول رسیدند. 

 روی ارسال سارابیا از سمت چپ بود که دانیلو به اشتباه دروازه خودی را با ضربه سر باز کرد. 

بعد از این گل رئالی ها پیش کشیدند اما باز هم این سویا بود که موقعیت های بهتری داشت و می توانست در همان نیمه اول به گل های بعدی برسد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی، مانع از رسیدن آنها به گل شد.

 نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل تساوی رسید. مارکو آسنسیو روی یک حرکت انفرادی و با فراری دیدنی خود را به محوطه جریمه رساند و در نهایت با شوتی دقیق، کار را تمام کرد. 

سویا خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و 5 دقیقه بعد به گل دوم رسید. روی یک ارسال خوب به محوطه جریمه رئال، یووتیچ با یک ضربه والی تماشایی، کاسیا را مغلوب کرد.

 این گل انگیزه بازیکنان میزبان را بیشتر کرد و حملات خطرناک تری روی دروازه رئال ترتیب دادند تا اینکه در دقیقه 77 به گل سوم رسیدند. روی یک حرکت از سمت راست و ارسال به دهانه دروازه، کاسیا دچار اشتباه شد و ویسنته ایبورا کار را تمام کرد.

 بعد از این گل رئالی ها که خطر را احساس کرده بودند، پیش کشیدند و خیلی زود به گل دوم رسیدند. خطای کرانیویتر روی کاسمیرو، یک ضربه پنالتی نصیب رئال کرد که سرخیو راموس با یک ضربه چیپ آن را تبدیل به گل کرد.

 رئالی ها که نمی خواستند نوار شکست ناپذیری شان پاره شود به حملات شان ادامه دادند و سرانجام در سومین دقیقه از وقت های تلف شده به گل تساوی رسیدند. بنزما که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن چند بازیکن حریف، با یک ضربه راحت، کار را تمام کرد تا بازی با تساوی 3-3 به پایان برسد.

==========================

نتیجه بازی : رئال مادرید  3   سویا  3

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و سویا 23 دی 95

لینک دانلود             لینک کمکی       

==========================

 منبع:ورزش سه