وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95

وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی 95

اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی 95

آیا مدارس چهارشنبه 15 دی 95 است؟

تعطیلی مدارس و دانشگاه ها چهار شنبه 95/10/15

اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی 95 | کدام مدارس فردا تعطیل است؟

کدام مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟

اتفاقی که حالا فقط مختص پایتخت 13 میلیون نفری نیست و به کلانشهرهای دیگر کشور هم سرایت کرده است. همینجا تیتر روزنامه‌ها را که بخوانید، پای اخبار رادیو و تلویزیون که بنشینید و در دنیای خبرهای چندکلمه‌ای شبکه‌های مجازی که سرک بکشید، خواسته یا ناخواسته به رد و نشانی از جولان آلودگی در آسمان دیگر استان‌ها هم می‌رسید.

تبریز؛ همچنان آلوده

دانش‌آموزان تبریزی اگر تا پیش از این، به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل می‌شدند، حالا برای تعطیلی مثل همتایان تهرانی‌شان یک دلیل دیگر هم پیدا کرده‌اند؛ آلودگی هوا. پدیده‌ای که از 11 روز پیش روی سر این شهر چتر باز کرده و امان از خیلی‌ها بریده و همچنان مدیران شهری تبریز، چاره‌ای برای بیرون کردن این آلودگی از آسمان شهرشان پیدا نکرده‌اند.

کرج؛ آلوده بیخ گوش پایتخت

آلودگی هوا مدت‌هاست دامن کرج‌نشینان را هم گرفته و ساکنان این شهر پرجمیعت استان البرز را با مشکلات بسیاری درگیر کرده؛ ذرات آلاینده در 54 کیلومتری پایتخت هم، نمودارها را صعودی طی می‌کنند و از مرحله ناسالم برای گروه‌های حساس به مرحله ناسالم برای عموم مردم می‌رسند. همینجاست که مدارس ابتدایی کرج هم برای چندمین روز متوالی تعطیل می‌شوند و اجرای طرح زوج و فرد از پایتخت به این شهر هم سرایت می‌کند، به این امید که نتیجه‌بخش باشد و میزان آلاینده‌ها را کمی پایین بیاورد.

هوای اصفهان، اراک، مشهد؛ ناسالم

سریال آلودگی هوا برای ساکنان دیگر شهرهای کشور هم به نمایش در آمده و هر کدام، چند روزی را با ذرات آلاینده سرمی‌کنند؛ این وسط، اصفهانی‌ها، اراکی‌ها و مشهدی‌ها جزو کلانشهرنشین‌هایی هستند که هوای شهرشان بیشتر از بقیه ناسالم می‌شود و نمودار ایستگاه‌های کنترل کیفیت هوایشان، مدام از زرد به نارنجی و قرمز تغییر رنگ می‌دهد. آن وقت آنها می‌مانند و تهدید مدام آلودگی، بیخ گلویشان؛ تهدیدی که نفس می‌بُرد و جان می‌گیرد.

وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی:

**با توجه به وضعیت هوا امکان تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی 95 وجود دارد.در صورت اعلام اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس چهارشنبه 95/10/15 سایت بروز میشود.**