اعلام وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 26 دی 95

وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 26 دی 95

اطلاعیه تعطیلی مدارس یکشنبه 26 دی 95

آیا مدارس یکشنبه 26 دی 95 است؟

تعطیلی مدارس و دانشگاه ها یکشنبه 95/10/26

تعطیلی مدارس یکشنبه 26 دی 95 | آیا فردا مدارس همدان تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 26 دی 95

وضعیت تعطیلی شنبه

همدان:به گزارش خبرداغ به نقل از ایرنا، علیمردان طالبی افزود: هم اینک مدارس مقطع ابتدایی و راهنمایی (متوسطه اول ) نواحی یک و 2 شهر همدان تعطیل است.

وی اضافه کرد: همچنین مدارس مقطع ابتدایی شهرهای بهار، لالجین، گل تپه(کبودراهنگ) نیز تعطیل شده است.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است، این استان زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.

حدود 285 هزار دانش آموز در 2 هزار و 800 آموزشگاه استان همدان با بیش از 12 هزار کلاس درس تحصیل می کنند.

وضعیت آودگی هوای تهران

بر اساس آخرین اطلاعات مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، میزان غلظت آلاینده‌ها در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8 صبح همچنان فراتر از حد مجاز گزارش شده است.

به گزارش نامه نیوز ، بر این اساس، میزان غلظت آلاینده‌های با قطر کمتر از 2.5 میکرون بر روی عدد 114 قرار دارد که نشان‌دهنده شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

امروز هشمین روز متوالی است که مردم تهران در هوای آلوده نفس می‌کشند و منتظر هستند تا باز هم باد و باران به کمک آنها بیاید چرا که مسئولان فعلاً تدبیری بیشتر از تعطیلی مدارس ندارند!

از روز شنبه 18 دی ماه روند افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای تهران آغاز شد به گونه‌ای که میزان غلظت آلاینده‌ها تا عدد 159 نیز افزایش پیدا کرد و این روند به دلیل پایداری هوا در هفته گذشته همچنان ادامه دارد به‌گونه‌ای که امروز هم هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

وضعیت تعطیلی یکشنبه

تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 26 دی 1395 منتشر نشده است . در صورت اعلام اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس یکشنبه 95/10/25 سایت بروز میشود.