نتیجه بازی استقلال تهران و نفت 23 دی 95 فیلم گلهای امروز و خلاصه

زمان بازی استقلال تهران و نفت 23 دی 95

ساعت بازی استقلال تهران و نفت 23 دی 95 هفته شانزدهم لیگ برتر جام خلیج فارس

تاریخ بازی استقلال تهران و نفت 23 دی 95+فیلم خلاصه و گلهای امروز

استقلال تهران و نفت 23 دی 95 ( تاریخ و ساعت )

نتیجه و فیلم خلاصه و گلهای بازی استقلال و نفت تهران هفته شانزدهم لیگ برتر جام خلیج فارس

زمان بازی: پنج‌شنبه 23 دی 95 تاریخ 1395/10/23 / ساعت: 16:35

پخش زنده بازی استقلال و نفت تهران از شبکه سه 

پیش بازی استقلال و نفت:

استقلال این فرصت را دارد تا با استفاده از بازی عقب افتاده خود برابر نفت تهران، صدر جدول را از آن خود کند، نفت تهرانی که نه تنها در جدول جایگاه خوبی ندارد، بلکه دیدار خود برابر الاهلی را هم واگذار کرد تا از حضور در بین 4 تیم برتر آسیا نیز باز بماند؛ استقلال تهران تنها دو امتیاز با سپاهان صدرنشین فاصله دارد و با کسب پیروزی برابر نفت تهران، می تواند با سه امتیازی دیگر خود را پانزده امتیازی کند و به تنهایی صدرنشین شود. در سوی دیگر علیرضا منصوریان و تیمش در این فصل هنوز موفق به کسب پیروزی نشده اند و امیدوارند مطابق فصل پیش، حداقل یک سه امتیاز را از استقلالی ها بگیرند؛ نکته جالب توجه در این مسابقه این است که نتیجه بازی به رتبه پرسپولیس در جدول لیگ هم ارتباط پیدا می‌کند.

نتیجه بازی استقلال و نفت:: استقلال 1- نفت 1

محرومان بازی استقلال و نفت:

نفت تهران: محمد دانشگر- علی دایی (سرمربی)

جایگاه استقلال و نفت در جدول: نفت با ۲۳ امتیاز پنجم، استقلال با ۲۲ امتیاز هفتم.

داوری بازی استقلال و نفت: تورج حق وردی – محمدرضا منصوری – علی میرزابیگی – محمدحسین ترابیان – ناظر: حسین عسگری

ترکیب استقلال 

سید حسین حسینى، پادوانى، سید مجید حسینى، خسرو حیدرى، یعقوب کریمى، امید ابراهیمى، فرشید اسماعیلى، امید نور افکن، بهنام برزاى، محسن کریمى و کاوه رضایی.

نفت تهران

میلاد فراهانی، رضا علیاری، احمد آل‌نعمه، فرید محمدی‌زاده، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی، ایمان مبعلی، عیسی آل‌کثیر، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و محمد قاضی

نتیجه بازی استقلال و نفت تهران 23 دی 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز

خلاصه بازی استقلال و نفت:  بازی نفت تهران برابر استقلال با شرایطی یکسان برای دو تیم آغاز شد. در دقایق ابتدایی بازی که داور بازی بارها با کارت زرد خود سعی در کنترل بازی داشت، هر دو تیم استقلال و نفت تهران نمایش خوبی داشتند و موقعیت هایی نیز بر روی دروازه دو تیم خلق شد اما هیچکدام از دو تیم موفق به فتح دروازه دیگری نشدند. در ادامه بازی بعد از دقیقه 25 بازی روند آرام تری داشت و در 20 دقیقه پایانی آبی های تهران موقعیت های جسته و گریخته ای داشتند که این موقعیت ها نیز تبدیل به گل نشد تا استقلال و نفت در 45 دقیقه ابتدایی به تساوی برسند. 

بهترین بازیکن بازی استقلال و نفت: 

امید ابراهیمی هافبک گلزن آبی پوشان  موثرترین بازیکن این میدان بود و برای این 3 امتیاز عالی کار کرد. ابراهیمی علاوه بر گلزنی حضور موثری روی توپ در کل بازی داشت.

 اتفاق ویژه بازی استقلال و نفت: 

با وجود جنجال های بی پایان و سروصدای عجیب و غریب در بازی نیمه نهایی جام حذفی فحاشی هواداران به علی دایی تکرار شد تا روز بدی در ورزشگاه تختی رقم بخورد. باید دید واکنش کمیته انضباطی و البته خود علی دایی به این اتفاقات چه خواهد بود.

 شرح گل امید ابراهیمی به نفت

1-0(امید ابراهیمی – دقیقه 59): ضربه ایستگاهی به دست آمده برای آبی های تهرانی پشت محوطه جریمه با ضربه دقیق امید ابراهیمی تبدیل به گل شد تا ابراهیمی در اولین بازی نیم فصل دوم، دومین گل خود را به ثمر برساند.

 دقایق حساس بازی استقلال و نفت

دقیقه 9: ضربه از راه دور مبعلی، هافبک نفت تهران از راه دور بعد از برخورد با یک بازیکن در دهانه دروازه با واکنش خوب حسین حسینی به کرنر رفت.

دقیقه 15: ضربه کرنر یعقوب کریمی روی نقطه کرنر به امید نورافکن رسید و ضربه این بازیکن را بازیکنان نفت پیش از ورود به دروازه برگرداندند.

دقیقه 24: حرکت خوب بازیکنان نفت تهران از سمت راست با سانتر صادقی همراه شد که ضربه سر مطهری با فاصله اندک به بیرون رفت.

دقیقه 37: سانتر امید ابراهیمی از سمت راست روی یک ضربه ایستگاهی بعد از رفت و برگشت به کاوه رضایی رسید و ضربه این بازیکن باز هم با شلوغی محوطه جریمه راهی به دروازه نفت نیافت.

دقیقه 41: شوت خوب بهنام برزای از پشت محوطه جریمه تیم نفت تهران با اختلافی اندک راهی اوت شد.

دقیقه 66: سانتر بازیکان نفت تهران از سمت راست با ضربه عیثی آل کثیر همراه شد اما حسینی اجازه باز شدن دروازه استقلال را نداد.

دقیقه 79: پاس عمقی امید ابراهیمی در محوطه جریمه به اسماعیلی رسید و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به بازیکن نفت و تیرک دروازه، راهی کرنر شد.

دقیقه 89: در حالیکه بازیکنان نفت تهران در حال حمله بودند، میلاد فراهانی در یک صحنه در دفع توپ ضعیف عمل کرد و توپ او به سینه کاوه رضایی برخورد کرد تا دروازه نفت تهران تهدید شود اما در نهایت فراهانی خود را به توپ رساند و اجازه نداد تا دروازه اش برای بار دوم باز شود. 

حواشی بازی استقلال و نفت: 

*حسین حسینی و مهدی رحمتی پیش از سایر بازیکنان در زمین چمن حاضر شدند و مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه تختی قرار گرفتند. با وجود نیمکت نشینی مهدی رحمتی در این بازی به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

*خرمگاه و غلامپور دو استقلالی سابق که در این بازی برابر یکدیگر قرار دارند، در هنگام گرم کردن به خوش و بش پرداختند.

*حاضران در ورزشگاه تمامی بازیکنان استقلال را به نوبت تمرین کردند و در نهایت منصوریان سرمربی استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

*مهدی رحمتی پس از اینکه بازیکنان اصلی بعد از گرم کردن بدنهای خود راهی رختکن شدند، در کنار بازیکنان نیمکت نشین تیم به گرم کردن بدنهای خود پرداخت.

*بازی به دلیل درگذشت بازیکن تیم فوتبال نفت و اکبر هاشمی رفسنجانی بعد از یک دقیقه سکوت آغاز شد.

*محسن خلیلی پیش از شروع بازی به سمت نیمکت استقلال رفت و با نیمکت نشینان استقلال عکس یادگاری انداخت.

*هواداران استقلال دقیقه 22 بازی منصور پورحیدری را تشویق کردند.

*محمد قاضی با حضور در ورزشگاه از نزدیک نظاره گر بازی است.

*هواداران استقلال بارها در جریان بازی با سر دادن شعارهایی علیه دایی اتفاقات دیدار جام حذفی را تکرار کردند.

==================

نتیجه بازی : استقلال 1   نفت تهران 0    

دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال و نفت 23 دی 95

 لینک دانلود            لینک کمکی   

دانلود فیلم گل ابراهیمی به نفت 23 دی 95

 لینک دانلود            لینک کمکی    

==================

منبع:طرفداری /نود/ورزش سه/