نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 فیلم خلاصه بازی و گلهای دیشب

نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 خلاصه و گلها

دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95+لینک مستقیم

گلهای رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 | جام حذفی اسپانیا

رئال مادرید و سوسیداد 95/11/10

نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 دیشب | فیلم گلها و خلاصه

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و رئال سوسیداد 10 بهمن 95

رئال مادرید و سوسیداد هفته بیستم لالیگا اسپانیا

یکشنبه 1395/11/10 ساعت: 23:15 / پخش زنده رئال مادرید و سوسیداد از شبکه ورزش

پیش بازی رئال مادرید و سوسیداد : رئال که با یک بازی معوقه صدرنشین لالیگاست، در فرم ضعیفی قرار دارد و با توجه به تعدد مصدومیت‌ها، کار دشواری پیش روی زیدان است. رئال در 5 بازی اخیرش تنها 1 پیروزی به دست آورده و دو شکست و دو تساوی نتیجه تلاش آنها در دیگر بازی ها بوده است. زیدان همچنان بازیکنانی مثل گرت بیل، کارواخال، په په، مودریچ و مارسلو را در اختیار نخواهد داشت و حضور واران و خامس رودریگس نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و همین تعدد مصدومیت‌ها باعث شده تا شرایط برای رئال بسیار دشوار شود. 

در صورتی که واران قادر به همراهی تیم باشد، ناچو در سمت چپ خط دفاعی توپ خواهد زد و دانیلو که نمایش های بسیار ضعیفی داشته در سمت راست حضور خواهد داشت. رئال سوسیداد نیز با 35 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و تیم قدرتمندی تا به اینجای کار نشان داده است. آنها در 5 بازی اخیرشان 2 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی کسب کرده اند و در فرم خوبی قرار ندارند ولی با این حال می‌توانند برای رئال دردسر ساز شوند.در 5 تقابل پیشین دو تیم، 4 پیروزی برای رئال مادرید و 1 پیروزی برای سوسیداد به دست آمده است.

 ترکیب احتمالی بازی رئال مادرید و سوسیداد :

 نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 دیشب | فیلم گلها و خلاصه

داور بازی رئال مادرید و سوسیداد : آقای ملرو لوپز

وضعیت دو تیم  رئال مادرید و سوسیداد :

چند روز از حذف شدن ناباورانه رئال مادرید از رقابت های کوپا دل ری می گذرد ولی همچنان  هواداران این تیم در شوک این اتفاق هستند ولی باید کم کم همه چیز را فراموش کنند و بار دیگر به رقابت های لالیگا که از اول فصل هدف اصلی مادریدی ها بود برگردند و در دیداری دشوار و خانگی برابر رئال سوسیه داد به میدان بروند.

زیدان و شاگردانش که حالا باید رقابت های لیگ را خیلی جدی تر دنبال کنند، می دانند که نمایندگان آنوئتا رقیب سرسختی هستند و برای همین باید این دیدار را بسیار با قدرت شروع کنند تا سه امتیاز خانگی خود را بدست بیاورند و راهی رقابت های بعدی شوند. خبر خوب برای مادریدی ها در این مسابقه بازگشت واران به تیم است که می تواند در کنار راموس زوج خط دفاعی را تشکیل دهد.

غایبین و محرومان بازی رئال مادرید و سوسیداد :

رئال مادرید: بیل، په په، مارسلو، هامس، کارواخال و مودریچ به دلیل مصدومیت

سوسیه داد: ایمانول، برگارا و مارتینز به دلیل مصدومیت و یوری به دلیل محرومیت

پیش بینی نتیجه:

رئال مادرید 2-2 رئال سوسیه داد

خلاصه بازی رئال مادرید و سوسیداد : 

 در روزی که بارسا و سویا مقابل بتیس و اسپانیول متوقف شدند، شاگردان زین الدین زیدان با زدن سه گل به سوسیداد، صدرنشینی شان را تثبیت کردند. ضمن اینکه سفیدها هنوز یک بازی کمتر انجام داده اند و در صورت پیروزی در آن دیدار، دست نیافتنی تر خواهند شد. 

همانطور که انتظار می رفت، بازی با حملات رئال آغاز شد اما این تیم نتوانست در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کند. برتری رئال ادامه داشت و بازیکنان این تیم سخت به دنبال رسیدن به گل اول بودند اما دفاع منجسم سوسیداد، مانع از رسیدن آنها به این هدف می شد. 

اما سرانجام در دقیقه 36، قفل دروازه خرونیمو رویی باز شد. روی یک پاس عالی از کریس رونالدو، متیو کوواچیچ با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

برتری رئالی ها در دقایق پایانی هم ادامه داشت اما این سوسیداد بود که در ثانیه های پایانی می توانست به گل تساوی برسد اما این اتفاق رخ نداد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید. 

نیمه دوم را هم رئالی ها بهتر آغاز کردند و این بار خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه 51 بود که این بار کوواچیچ برای رونالدو موقعیت سازی کرد و ستاره پرتغالی هم با یک ضربه چیپ عالی، توپ را به قعر دروازه حریف فرستاد. 

زدن گل دوم هم عطش رئالی ها را کاهش نداد و این تیم همچنان برای زدن گل های بعدی به حملاتش ادامه داد اما موقعیت های این تیم یکی بعد از دیگری از دست رفت. 

در دقیقه 74، سوسیداد با اخراج اینیگو مارتینس 10 نفره شد تا شرایط برای این تیم دشوارتر شود. رئالی ها از این فرصت استفاده کردند و در دقیقه 82 به گل سوم رسیدند. این بار روی ارسال دیدنی لوکاس واسکز، آلوارو موراتا با ضربه سر کار را تمام کرد. 

در دقایق پایانی هم رئال تلاش کرد به گل های بعدی برسد و حتی رونالدو یک بار دیگر دروازه حریف را باز کرد که به دلیل آفساید پذیرفته نشد و به این ترتیب، بازی با همان سه گل به سود کهکشانی ها به پایان رسید.

==========================

نتیجه بازی : رئال مادرید  3  سوسیداد  0

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95

لینک دانلود             لینک کمکی     

==========================

 منبع:طرفداری/ورزش سه