نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95 فیلم خلاصه و گلهای دیشب

نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95 خلاصه و گلها

دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95+لینک مستقیم

گلهای رئال مادرید و سویا 26 دی 95 | جام حذفی اسپانیا

رئال مادرید و سویا 95/10/26

نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95 | فیلم گلها و خلاصه دیشب

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95

رئال مادرید و سویا : هفته هجدهم لالیگا اسپانیا

یکشنبه 1395/9/26 ساعت: 23:15 / پخش زنده رئال مادرید و سویا از شبکه ورزش

پیش بازی رئال مادرید و سویا : 

در حالیکه کمتر از 20 روز از آغاز سال جدید گذشته است، رئال مادرید برای سومین بار در برابر شاگردان سامپائولی صف آرایی خواهند کرد. صدرنشین بلامنازع لالیگا که موفق شد در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، از سد سویا در کوپا دل ری گذر کرده و به مرحله یک چهارم صعود کند، حالا برای تثبیت صدرنشینی به مصاف سویا خواهد رفت.

 چند شب پیش سویا در آستانه شکستن رکورد بی شکستی رئال بود که گل ثانیه های پایانی بنزما مانع آن شد. سویا نیز شرایط بسیار خوبی در لالیگا دارد و برای ادامه روند رو به رشد خود و نزدیک شدن به صدر، چاره ای جز گذشتن از سد شاگردان زیدان ندارد. سویا در حال حاضر با 36 امتیاز، بالاتر از بارسلونا در رتبه دوم لالیگا قرار گرفته است.

 در ترکیب رئال، گرت بیل، په په، خامس و ایسکو غایب هستند اما کریستیانو رونالدو به ترکیب ثابت کهکشانی ها باز خواهد گشت. کاریکو و کوره آ نیز مهم ترین غایبان سویا برای این جدال حساس هستند.

 کهکشانی ها در 28 بازی اخیر خود در لالیگا شکستی را پذیرا نشده اند و در 7 جدال قبلی در برابر سویا حداقل 2 گل را به ثمر رسانده اند. آمار گلزنی لوس بلانکوس در برابر سویا نیز بسیار خوب بوه و در 8 دیدار قبلی با این تیم حداقل موفق به زدن 2 گل شده اند.

 ترکیب احتمالی رئال مادرید و سویا :

نتیجه بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95 | فیلم گلها و خلاصه دیشب

داور بازی رئال مادرید و سویا :: آقای هرناندز هرناندز

غایبین رئال مادرید و سویا :

سویا: بنویت - کرون دلی - کوریکو - کوره آ

رئال : په په - کوئنترائو - بیل - هامس - ایسکو

نتیجه دیدارهای قبلی رئال مادرید و سویا :

در 6 بازی آخری که این دو تیم به مصاف هم رفته اند، 3 بازی در لالیگا بوده است، 1 بازی نیز در سوپرکاپ اروپا بوده است و 2 بازی هم در کوپا دل ری برگزار شده است. در همین مورد مادریدی ها در 4 بازی برنده بوده اند و 1 بازی هم مساوی شده است و 1 بازی دیگر هم به سود سویا به پایان رسیده است.

خلاصه بازی رئال مادرید و سویا :  بازی در شرایطی آغاز شد که رئال برای تداوم صدرنشینی، برای پیروزی به سانچس پیسخوان سفر کرده بود. 

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدنی یکدیگر بودند. در دقیقه 18 و با ارسال کرنر از سمت چپ، انزونزی در موقعیت خوبی قرار داشت که ضربه سر او علیرغم خروج اشتباه ناواس به بیرون رفت. 

در دقیقه 22 کریستیانو رونالدو در محوطه جریمه سویا متوقف شد اما داور این صحنه را خطا تشخیص نداد. در دقیقه 23، شوت محکم سمیر نصری به بیرون رفت. 

در دقیقه 33 و روی پاس ویتولو، نصری باز هم اقدام به شوت زنی کرد که این بار ناواس با جایگیری خوب مانع باز شدن دروازه تیمش شد. 

اما خطرناک ترین موقعیت بازی در دقیقه 40 رخ داد. پاس دیدنی بنزما در مقابل دروازه به رونالدو رسید اما فوق ستاره پرتغالی با بی دقتی توپ را به بیرون زد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد. 

سویا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست به گل برسد که ضربه اسکودرو با واکنش خوب ناواس همراه شد. در دقیقه 55 یک بار دیگر سویا در برابر دروازه رئال خطرناک ظاهر شد. بن یدر نفوذ خوبی انجام داد اما ضربه او با واکنش دیدنی سنگربان کاستاریکایی رئال همراه بود تا بازی با تساوی بدون گل پیگیری شود. 

یک دقیقه بعد، رونالدو در دو صحنه این شانس را داشت که دروازه سویا را باز کند اما این بار گلر سویا مانع باز شدن دروازه تیمش شد. 

در دقیقه 62 و با اشتباه مدافعان سویا، رونالدو صاحب موقعیت شد اما عجله او در پاس دادن باعث از دست رفتن فرصت شد. لحظاتی بعد و در دهانه دروازه، بنزما می توانست دروازه حریف را باز کند اما باز هم این اتفاق رخ نداد. 

اما نفوذ دیدنی کارواخال در دقیقه 64 باعث شد تا ریکو او را متوقف کرده و داور نقطه پنالتی را نشان دهد. کریستیانو رونالدو پشت ضربه ایستاد و برخلاف جهت حرکت گلر سویا، گل اول کهکشانی ها را به ثمر رساند.

در ادامه، دفاع منسجم و سازمان یافته رئال مادرید به سویا اجازه خلق موقعیت را نداد و کهکشانی ها به حفظ جریان بازی پرداختند.

اما در دقیقه 85 و با ارسال از جناح راست، سرخیو راموس به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. یک دقیقه بعد، سویا این شانس را داشت که گل دوم را به ثمر برساند اما راموس این بار مانع گلزنی شد. 

اما این پایان کار نبود و استفان یووتیچ، خرید جدید سویا در دقیقه 92 و با اشتباه بنزما از راه دور دروازه ناواس را گشود تا سویا طی 10 دقیقه شکست را با پیروزی عوض کند. 

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با همان برتری 2-1  سویا به پایان برسد.

==========================

نتیجه بازی : رئال مادرید  2  سویا  1

دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و سویا 26 دی 95

لینک دانلود             لینک کمکی      

==========================

 منبع:طرفداری/ورزش سه