گفتگو با سجاد قاسمی نفر دوم 2 کنکور سراسری انسانی 1395 

مصاحبه با سجاد قاسمی نفر دوم 2 کنکور سراسری انسانی 1395 از قم

گفتگو با سجاد قاسمی نفر دوم 2 کنکور سراسری انسانی

مصاحبه با نفر دوم 2 کنکور سراسری انسانی 1395 از قم

سجاد قاسمی نفر دوم 2 کنکور سراسری انسانی 95 +مصاحبه

مصاحبه و گفتگو با سجاد قاسمی رتبه‌ دوم 2 کنکور سراسری انسانی 1395:

رتبه دوم کنکور سراسری انسانی 95: شبکه‌های اجتماعی را در دوران کنکور از زندگی‌ام حذف کردم.رشته حقوق اولویتم برای تحصیل است .

 رتبه دوم رشته علوم انسانی هدف‌گذاری، تلاش و پشتکار را مهم‌ترین گام‌ها برای رسیدن به موفقیت خود عنوان کرد و گفت: با وجودی که موبایل داشتم ولی برای ایام کنکور در شبکه‌های اجتماعی حضور نداشتم و تمرکزم فقط روی درس بود.

سجاد قاسمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با ابراز "مطالعه برای کنکور 95 را از سوم دبیرستان به‌طور جدی شروع کردم"، اظهار داشت: در سال چهارم مطالعاتم بیشتر شد به‌طوری که در روزهایی که مدرسه می‌رفتم به‌طور مفید 3 تا 4 ساعت و در روزهای تعطیل 9 تا 10 ساعت مطالعات درسی داشتم.

رتبه دوم رشته علوم انسانی هدف‌گذاری، تلاش و پشتکار را مهم‌ترین گام برای رسیدن به موفقیت خود عنوان کرد و افزود: جدیتم برای رسیدن به هدف به‌حدی بود که هیچ‌گاه در این مسیر ناامید نشدم و اگر خسته هم شدم سعی کردم سریع به مسیر هدفم برگردم.

وی با بیان "معدل نهایی من 19.92 بود" تصریح کرد: برای موفقیت بیشتر در کنکور فقط در کلاس‌های کنکور ریاضی و آزمون‌های آزمایشی شرکت کردم، براساس تراز آزمون‌ها هم که همیشه رتبه خوبی به دست می‌آوردم حدس می‌زدم حداقل رتبه 9‌ــ8 کشوری را به دست می‌آورم.

سجاد قاسمی رتبه دوم کنکور سراسری 1395 دلیل عمده موفقیت خود را همراهی خانواده به‌ویژه پدر و مادرش دانست و گفت: همچنین با وجودی که موبایل داشتم ولی برای ایام کنکور در شبکه‌های اجتماعی حضور نداشتم و تمرکزم فقط روی درس بود.

رتبه دوم رشته علوم انسانی رشته دانشگاهی حقوق را اولویت اول خود برای تحصیل در دانشگاه بیان کرد و اظهار داشت: یاری خدا، همراهی پدر و مادر و تلاش و پشتکار مهم‌ترین عامل رسیدن به این موفقیت بوده است.

منبع:تسنیم/